Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyiért tudnám így ezt az...

Mennyiért tudnám így ezt az xboxot eladni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Egy fehér xbox one s 500gb-ról lenne szó.A hozzá járó fehér kontroller meghibásodott,ezért helyette egy feketét tudok adni.Az accountommal együtt gondoltam eladni,mivel van rajta egy forza horizon 3.Adnék hozzá még egy Fifa 18-at és egy Battlefront 2-t.Nem használtam túl sokat tehát elég jó állapotban van a konzol.Garancia az nem tudom hogy van-e még hozzá,de még keresgélek.14hónapja vettem újonnan. Tehát ezekért mennyi lenne a reális ár?

2020. febr. 17. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes körülnézni Jófogáson, illetve egyéb helyeken, hogy mennyiért mennek a hasonló tartalmú példányok. Az én személyes véleményem 50-60 ezer, de nem tudom pontosan.
2020. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azzal számolj, hogy szinte minden felhasználói fiók értékesítése illegális, és az itthoni apróhirdetés oldalak is figyelembe veszik.
2020. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdemes körülnézni Jófogáson, illetve egyéb helyeken, hogy mennyiért mennek a hasonló tartalmú példányok. Az én személyes véleményem 50-60 ezer, de nem tudom pontosan.
2020. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Garott ***** válasza:

Hivatalos boltokban ahol garanciát is adnak rá olyan 40-45 körül megy maga a gép. A két játék nem a legerősebb, a fifa a leggyorsabban értékvesztő játék, korábbi éveset még a boltok sem vesznek be mert eladhatatlan. Ráadásul mindig nagy kérdés, hogy aki megveszi mennyire akarja az aktuális játékot. A profil eladás mindig rizikós, persze vannak akik csinálják, de ettől még az.

Szerintem 45 a max, amit el tudsz kérni az egész pakkért.

2020. febr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!