Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Roland vagy Yamaha szintetizátor?

Joji kérdése:

Roland vagy Yamaha szintetizátor?

Figyelt kérdés
Üdv! Otthoni, családi szórakozásra/szórakoztatásra keresek szintit. 2 variációra gondoltam: Yamaha PSR 3000 vagy Roland E-50. Előtte Roland E-38 és Yamaha PSR 230-asom volt, melyek eléggé idejét múltak. A Rolandot nagyon szerettem. A fent említett szintiknek első sorbam a mulatós, csárdás stílusa érdekelne, higy melyiknek jobb, zeneileg jobban megkomponált szerintetek? Melyikben szerkeszthető, hozható létre saját stílus és az mennyire bonyolult? Más típust is szívesen fogadok, ha írtok. Árban 100.000 - 130.000 Ft körül gondoltam. Köszönöm.
2020. febr. 23. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Roland párti vagyok, bö 20 évig zenéltem ez alatt az idö alatt sokféle hangszerem volt, de a Roland mellett maradtam nekem ez vált be. Persze izlés dolga ez is van aki a Korgot isteni más meg a Yamahát :))

Otthoni szorakozáshoz meg a Roland E-50 böven megfelelne

hiszen ez egy profi szitü hangszer. A PSR 3000 is professzionális, de ugy tudom annál a tipusnál kijelzö hiba szokott előfordulni.

2020. febr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igen, a Yamaha-nál gyakori a kijelző hiba, én is láttam, olvastam. A Roland E-50 még floppy-s vagy már USB-s lehet?
2020. febr. 27. 09:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Az e-50 rendelkezik floppy meghajtóval, memória kártya is tehető bele, és USB adatátvitel is lehetséges!

Én nagyon megvoltam elégedve evvel a tipussal, könnyen

megtanulható a kezelése is érintö képernyős.

Viszont nem 1-2 nap alatt lehet ki ismerni, hiszen elég összetett hangszer, igazából akkor tudja valaki rendesen

használni ha tudja kezelni mit hol keressen benne, mit hogyan hol kell szerkeszteni be állítani!

Ez más jellegű szinti mint az E-38 ahol meg nyomtad a kiválasztott hangszint és az szolt.

2020. febr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!