Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szegeden van olyan szakember...

SzLevi90 kérdése:

Szegeden van olyan szakember aki elektromos gitárt be tud állítani?

Figyelt kérdés

A Dugonics téri hangszerboltban egyszer már voltam vele, de szerintem nem végeztek vele túl jó munkát, kb. olyan, mint mielőtt elvittem, azt mondták, hogy nem kellett rajta sokat állítani, de én még mindig úgy érzem, hogy a húrok kicsit feszesek, a felsőbb bundoknál kicsit nagy a távolság, bizonyos bundoknál hamis és nehezebb lefogni.


Valaki esetleg egy jó szakember elérhetőségét meg tudná adni?



2020. febr. 23. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően ellopták a pénzed, nem adtak érte semmit.

Azt javaslom, facebook-on lépj be a legnagyobb gitáros csoportba és ott kérdezz rá. Aszem linkelek is egyet:

[link]


Kérdezz bátran, segíteni fognak.


Hangszerésznél meg konkrétan mondd meg, hogy mit szeretnél. Ne csak egy általános, gyári értékre való beállítást csináljon, hanem a Te elképzelésed szerint fektesse a húrokat. Természetesen, hogy oktávhamis egy hangszer a beállítás után az vérlázító. A boltban jól átvertek, ne menj oda többet.

2020. febr. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Waff ***** válasza:
100%
Van igen. Szögi Lászlónak hívják, régebben voltam nála, szinte jelképes összegért profin beállította a gitáromat (a szemöldökcsont vájataiból kellett kireszelni és bundsíkolás volt többek között). Alsóvároson lakik a csóka, sztem egy próbát megér. Van még Sándorfalván a Prieger Tamás, jó híre van, nála is voltam pár éve bundsíkoltatni...de én őt nem ajánlom.
2020. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.
2020. febr. 24. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!