Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 'blútuszos' füles zenehallgatá...

'blútuszos' füles zenehallgatásra alkalmas -e (használatos-e) mivel csak az egyik fülön van?

Figyelt kérdés
Van-e olyan cucc, ami vezeték nélküli, és 2füles?
2020. febr. 29. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

'blútuszos'

EZ IGEN!

2020. febr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
72%

Egyfüles élvezhetetlen, szerintem tűrhetetlen is zenehallgatásra, talán még káros is.

Kétfüles van sokféle, láttam Aliexpressen is, de nem foglalkoztam még vele.

2020. febr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

amin két fül van az szatyor! vagy kutya!

nekem több "blútuszos" fülesem van és mindegyik alkalmas arra, hogy két fülben egyszerre hallgassak vele zenét.

Ha olyant vettél ami csak "egyfüles" akkor téged tesa átb..tak!

2020. febr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem vezetéknélküli és mindkét fülben van. Szóval igen, van ilyen, és tökéletesen lehet vele zenét is hallgatni.
2020. febr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
még mielőtt elterjedtek a vezetéknélküli fej és fülhallgatók, teljesen más volt a bluetooth fülhallgató. Eredetileg a bluetooth fülhallgató csak egy darab eszköz volt, amit egyik füledben használhattál, nem egy pár fülhallgató, szerintem erre gondol a kérdező. Gondolom azokon is szól a zene, csak borzalmas élmény lehet egy füllel zenét hallgatni. Ma már a bluetooth fülhallgatók is párban vannak, mint a vezetékes fülhallgatók, csak ne legolcsóbb kínait vegyél, azoknál elő szokott fordulni, hogy csak az egyik tud csatlakozni a készülékre, a másik meg csak úgy ott van dísznek :)
2020. febr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

jaaaa hogy a blútuszos headsetre gondol az Nber!

na azon még telefonálni is kaki...

2020. febr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, az ilyen headset telefonálásra való. Zenehallgatáshoz élvezhetetlen.
2020. febr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem pont ilyenem van. 7k-ért vettem BP-n és azt állították róla, h "gyárilag erősített basszus". Vmi ilyene télleg van. Max 45 perc alatt feltölt és kb 2,5-3 órát bír. Nagyon szeretem. Árukeresőn bukkantam rá még egy éve. Agybadugós, nem fejpántos.
2020. febr. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"mivel csak az egyik fülön van"

Igen alkalmas, csak nem célszerű.

"Van-e olyan cucc, ami vezeték nélküli, és 2füles?"

Van, nagy választékban található.

2020. márc. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!! - akkor 1 füleset nem veszek (az volt egy reklámban ajánlva..de nekem legfőbb képpen zenehallgatáshoz kellene)
2020. márc. 1. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!