Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Baj ha zizeg a laptopom töltője?

Csak egy lány 152846 kérdése:

Baj ha zizeg a laptopom töltője?

Figyelt kérdés
A laptopom töltöje pár napja nem működik de találtam hozzá ilyen univerzális töltöket. Tölti is a laptopot de amint bedugom a laptopba töti de emelett zizeg és attól félek elromlik a laptopom. Merjem használni mig nem veszek új töltőt vagy inkább hagyjam? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2020. márc. 1. 10:12
 1/8 anonim válasza:
Hát egy töltő felépítését ismerve (egy adag rézkábel), nagyon nem szabadna hangot kiadnia. Szerintem ezt a töltőt semmiképp ne használd, inkább szerezz be egy újat.
2020. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! :)
2020. márc. 1. 10:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha transzformátor van benne, akkor egy búgó alaphang normális. Ha pedig kapcsolóüzemű táp, némi cicergés is belefér, ez terheléstől függően lehet folyamatos vagy időszakos. Illetve az is normális, ha bedugáskor szikrázik.
2020. márc. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Hát egy töltő felépítését ismerve (egy adag rézkábel)..."

Egy mondatban ennyi hülyeséget... Még jó, hogy itt mindig akadnak önjelölt "szakemberek", akik mindent "ismernek".

Főleg, ha a kérdező hölgy, akkor hirtelen pláne jobban szaporodnak.

2020. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom én nem értek hozzá :D elvileg egyszer le volt ejtve és azóta csinálja ezt a zizegést. Mert ha kikapcsolt állapotba töltöm akkor halkabb de ha be van kapcsolva a laptop akkor hangosabban zizeg xd
2020. márc. 1. 12:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a gyári is csinálja, de csak akkor hallom ha működès vagyis ha áramról megy a laptop ès odteszem közvetlen a fülemhez az adapter rèszèt.
2020. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell a fülemhez tenni, hogy halljam :(
2020. márc. 1. 15:49
 8/8 TESCOMINOSEGI ***** válasza:
A transzformátor zizeg, semmi baj nincs vele.
2020. márc. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!