Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehetetlen megjósolni, hogy a...

Lehetetlen megjósolni, hogy a még meg se jelent GTA 6hoz nagyjából milyen PC kellhet majd konfigurácioilag?

Figyelt kérdés
Tudna valaki nekem pontos konfigurációt írni, amin probléma nélkül mennek és fognak is működni a játékok, azok is amik kb 2022ig jelennek meg? Sajnos nem értek a számítógépekhez, régóta foglalkoztat, hogy ár érték arányban jó gamer pct mennyiért lehet, de annyiféle alaplap, videokártya stb van, hogy nem tudok rajtuk kiigazodni.
2020. márc. 2. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha most megveszed mindenből úgy kb a “fogyasztói csúcsot”, ami mondjuk a 2080 meg a legerősebb i7 az még 2022-ben is elég jó lesz.

Egy ilyen gép 400-500 körülre jön ki. Most kb minden játékot vinne 1440p 120 de legalább 60 fps-el és 2 év múlva is legalább 60fps-el

2020. márc. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább várok még két évet. 4-500 ezer forintot mondjuk semmikor se akarnék pcre költeni, de tudom a videokártya stb eléggé drága ha jót akarok.
2020. márc. 2. 09:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg kb 300 ezerből azért egészen más gépet lehet összeállitani, mint 5 éve lehetett volna.
2020. márc. 2. 09:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Többen irták ( nem értem miért privátban ) hogy válasszak konzolt. PC és billentyűzet és egér párti vagyok. Nem szeretnék Joystickkal nátszani hiába lenne olcsóbb a konzol. Tudom hogy az uj PSre és XBOXra meg fog jelenni a GTA 6 és valoszinu hamarabb, mint PCre de akkor se akarok konzolt, egy ideig gondolkoztam rajta. Inkább várok és próbálok jó gépet összeállitani.
2020. márc. 2. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!