Nem megy kérdése:

JBL Partybox 300 vs 1000?

Figyelt kérdés

Sziasztok :D

Aktuális lett egy aktív hangfal vásárlása és abban kérném a tanácsotokat , hogy inkább 2db jbl p300at vennetek (sztereó hangzás miatt) , vagy önmagában ennél erősebb egy partybox 1000?


Igen tudom hogy az egyik Bluetooth os illetve hogy az 1000 hálózatról mukszik csak, igazából a hangzásra , teljesítményre , zene minőségére vagyok kíváncsi melyik lenne jobb. Árba kb egál ha 2db 300at vag, egy 1000et veszek.


Ha van tapasztalatod vagy értesz hozzá nagyon köszönöm a válaszokat :D



2020. márc. 2. 17:42
 1/2 anonim válasza:
1000 et vegyél leviszi a fejed kiprobalatam mediamarkt ban felesen volt de kihaltszidott a folyosóra biztos hogy jobb mint 2 300 as bar lehet hogy ehez hulyevagyok de van kulombseg a 2 hangszoro között
2020. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A partybox 1000 az 1100 wattos , és 15 hz-vel mélyebb hangot tud kiadni mint a 300 és ha a hangerőre is rámész akkor nem számít hogy kettő 300-as van . Egy szó mint szász jbl partybox 1000
2020. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!