Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xboxhoz rá lehet csatlakoztatn...

Xboxhoz rá lehet csatlakoztatni egy Microsoft LifeCam VX-2000-res modellt? Valamint egy 250 GB-s akármilyen usb kábeles külső HDD-t rá lehet csatlakoztatni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 22:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy a vinyót mentésekre, a játékokat rámásolni, és letöltésekre is tudnám használni? :D
2010. júl. 24. 23:05
 2/3 Jovanny ***** válasza:

Kamera: Persze, rá tudod csatlakoztatni, de működni nem fog. :) Nem fogja felismerni driverek hiányában.

250 GB akármilyen USB vinyó: Persze, rá tudod csatlakoztatni, az áprilisi dashboard frissítés óta. Figyelem, az a frissítés kell hozzá. Viszont ez nem úgy működik, ahogy Te elképzeled szerintem. Én örülök, mert Arcade-om van, vinyó nélkül. A 250gigás vinyóból 16(!) gigát fog magának elkülöníteni, ez a max. Erre mehetnek mentések, meg játéktelepítések, természetesen továbbra is kell a lemez a játékhoz, csak 2-3 gigát telepít a vinyóra, hogy tehermentesítse a dvd drive-ot kicsit. Mondjuk erre megfelel egy 16Gb-os pendrive is, ha 2 van, akkor 2-szer 16 gigát használhatsz a 2 USB porton. A vinyót egyébként utána is használhatod akármire, csak 16 giga lesz róla lerekesztve az xboxnak.

2010. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, azt hogyan tudom meg hogy milyen dashbord update van rajta?
2010. júl. 25. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!