Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy LG flatron w2241S-e...

Vettem egy LG flatron w2241S-et és bédugtam hozzaköttem a számÍtógéphez és a hátánál egy fura sÍpoló hangot hallottam és cserszegést, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2020. márc. 14. 21:27
 1/2 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Ez nem feltétlenül probléma. Korosabb eszközöknél előfordulhat, hogy utal valamelyik kondenzátor kiszáradására, de legtöbb esetben csak a kapcsolóüzemű áramkörök működésének természetes velejárója, ami új készüléknél is jelen van.
2020. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez csak annyit jelent, hogy ezt a monitort fillérekből dobták össze irodáknak max 5 éves használatra. Nincs semmi baja. Műxik amíg műxik. Élvezd! 🙂
2020. márc. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!