Hogyan tudom a parabola antennámat a digi tv müholdjára rá álitani?

Figyelt kérdés
jelenleg a UPC Direct-re van állítva, és a digi-tv jér szeretném átállítani
2010. júl. 25. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
sehogy
2010. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak tudnod kell a koordinatakat es ra is allitothatod. Hogy mi jon be, az mar mas lapra tartozik. De a FTA kanalisok be kellene, hogy jojjonek szerintem.
2010. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Jovanny ***** válasza:
Intelsat 1002 a műhold neve. Rá tudod állítani a parabolát, ha tudod a koordinátákat, megjegyzem k..va nehéz. Ha megvan, akkor máris tudsz fogni vagy 4 román zenecsatornát ingyen. :DD A többi le van kódolva. Vannak beltérik, amikre fel tudod tölteni a kódot, a neten meg meg lehet találni ezeket, de szerintem nagyon macerás, főleg miután pl. a foci VB alatt kb.5 percenként ugrott a kód. :) Én inkább kifizetek 2500-at havonta, és nincs vele szívás, ha elromlik, akkor meg ingyen megjavítják.
2010. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért volna nehéz?10PERC elég hogy megtaláld.
2010. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Jovanny ***** válasza:
Akkor magyarázd el neki! :DD
2010. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A upc-d még nem állították át a Thor-ra ?

A digi abból az irányból ad,csak az öreg jószágról.A régihez képest az új irány--nyugatra 20 fokot,lefele 3-t.

De ! egy upc beltérivel hogy akarod a digit fogni ?

2010. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Veszek okosítható beltérit mert a upc-is parabolám megmarat.
2010. júl. 25. 23:46
 8/10 Jovanny ***** válasza:
Egyébként azt mondják páran (ismerősök), hogy az új műholdra átállás után a UPC egy nagy rakás sz.r lett, csatornák hiányoznak, ami jön, az is rosszul.
2010. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Így igaz !

Van is róla cikk a homáron-érdemes elolvasni a hozzászólókat is !

2010. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem Optibox primam van. FTA. Leszedem a netrol a kodot es megy is. A foci vb alatt valoban tobbszor csereltek. Minden 2-3 napban. Egy par kanalis attert a nagravision 3-as kodolasra. Azokat nem tudom nezni, de a tobbi jo.
2010. júl. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!