Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen programmal tudnék a...

Milyen programmal tudnék a lehető legjobb minőségű felvételt lementeni a Panasonic NV-GS60EP-S típusú videókamerámról?

Figyelt kérdés

Sajna nincs DVD-felvevőnk, így gondolom nem lesz a legtisztább a minőség... de mégis milyen programmal tudnám megcsinálni, mert sajna elfogyott a kazetta és törölni kéne.

A windows Movide Makerrel már próbáltam és elég ... lett a minősége


2010. júl. 25. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
bármilyen prgram megteszi ami külső kodeket használ. felrakod az ffdshow-t és egy magas bitrátájú divx-el lekódolod.
2010. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
őő... elég kezdő vagyok az ilyesmikhez.. kicsit érthetőbben esetleg? :
2010. júl. 25. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:

A felvétel csak olyan minőségű lesz, ahogyan rögzítetted.

A bedigitalizálás során kodek- és bitrátafüggő, hogy milyen lesz a végeredmény. Pl. ha mpeg2-ben kódolsz, akkor célszerű 5-6 mbps-sel kódolni, ami a dvd-minőség. De használhatsz pl. DV AVI-t is, amit sok profi videóstúdió is szokott.

Alapvetően bármilyen amatőr videószerkesztő program jó a beíráshoz, és azokban általában kodekek is vannak, a leginkább gyakoriak, de külön is le lehet tölteni és telepíteni.

A kamerád amúgy miniDV-formátumú, így ha van rajta i.Link, akkor tudod azt használni a beíráshoz.

2011. márc. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudnál mondani egy ilyen programot? :$

Mondom, abszolút kezdő vagyok. :$

2011. márc. 15. 09:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt nézz körül, és válassz valami szépet:

[link]

2011. márc. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!