Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ti mit ajánlanátok Nintendo...

Ti mit ajánlanátok Nintendo Switch vásárlásakor?

Figyelt kérdés
Szeretnék magamnak venni, egy nintendo switch konzolt, viszont nem vagyok tisztában azzal, hogy hogyan tudnám a legjobban kihozni magamat ár terén. Arra gondoltam, hogy a konzolt használtan vásároljam meg, ezzel spórolva kb. 40 ezer forintot (a turbado weboldalon gondolkodtam, hogy ott vásároljak egyet). Viszont kíváncsi vagyok arra, hogy leárazásokkor mennyibe fájna nekem újonnan egy ilyen konzol?! Az is érdekelne engem, hogy mikor vannak ilyen leárazások, mivel a black friday-en kívül nem nagyon tudok mást (és ugye az még Márciustól elég messze van). Mit mondotok?

2020. márc. 17. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyit utazol, de szerintem érdemes a frissített Switchet választani, amiben javítottak a kijelzőn és a duplájára nőtt az üzemidő. De sajnos ezt nem igazán kapni használtan, úgyhogy csak újonnan tudnád megvenni. Újonnan viszont 100 Ezer Ft alá nem ment még akcióval sem.
2020. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

100000Ft alá V2 Switch sajnos nem negy. Én nem vásárolnék használtan Switch-et. Ahogy az előző válaszoló említette: el kell gondolkoznod, hogy mennyit utazol. Hogyha inkább handheld módban használnád, tudom ajánlani a Lite verziót, amely D-paddel van ellátva és teljesen portable konzol. Ez a modell jóval olcsóbb, mint az original. Pár kivételével ugyanazok a játékok futnak rajta. Ha esetleg úgy döntesz veszel egy Switchet teljes áron, az E-shopban vásárolt játékok mellé kapott coinokból tudsz venni újabb játékokat. Tehát az egyéb kölcségek miatt szerintem annyira nem kell aggódnod.

Remélem segítettem😁

2020. márc. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Krisipoke ***** válasza:
Ráadásul mostanában pont, hogy drágább lett a Switch, mint akár még megjelenéskor, mert hivatalosan nem változott az ára, de kénytelenek voltak emelni a boltok, mert nagyon drága lett az euró a forinthoz képest.
2020. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettetek:)
2020. ápr. 3. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!