Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tudok visszavetetni az...

Hogy tudok visszavetetni az e-cigim?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


nemrég (ma 3 napja) vásároltam egy e-cigit egy közeli dohányboltban.

Sajnos nem vált be, és szerettem volna visszavinni. A dohányboltos jelezte, hogy nem veheti vissza és le sem vásárolhatom, javasolta, hogy adjam el.

Természetesen megpróbáltam, de a Jófogás és a MarketPlace is jelezte, hogy ilyen terméket nem adhatok el.


Szóval summázva: Van egy e-cigim, amit a bolt nem vesz vissza és én sem tudom eladni, mert csak abban (olyan) boltban lehet árusítani, ahol vettem.


Segítsetek kérlek.

El lehet állni a vásárlástól vagy van olyan platform, ahol el tudnám adni?


Köszönöm előre is!



2020. márc. 24. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
De használtad. Mit vártál ? Más még majd használt gumiovszert akar eladni.
2020. márc. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Látom megértetted a lényeget, köszönöm a választ.
2020. márc. 24. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:
fogyasztó védelmet kérdezd meg róla, mert elektronikai eszköznek minősül. blokkal menj vissza a dohányboltba és fenyegetőzz :D
2020. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki fogják röhögni, rosszabb esetben ráhívják a rendőrt.
2020. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nincs olyan, hogy elállsz a vásárlástól, ha valami hibás, akkor lehet szervizelni vagy cserét kérni.

Azért azon gondolkozz el, hogy van-e valami olyan elektromos áru, amit használat után visszavesznek neked ,ráadàsul azért mert nem jött be...

2020. ápr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!