Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Gigaset qv830 rom?

Sziasztok! Tud valaki működő rom-ot Gigaset qv830 tablet-re? Mert én sajnos nem találok.

márc. 26. 17:59  Privát üzenet  

A válasz
Amivel a gyártó adja. Az nem működő?

A válaszíró 17%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 26. 18:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem működid és a recovery menü se jön be rajta.

# 2/2Időpont márc. 26. 18:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gigaset qv830 tablet miért nem kapcsol be? Többi lent!
Gigaset QV830 tabletről vélemény? Milyen?
Van 3 tablet, ami tetszik, de nem tudom melyik a legjobb. Ezek azok: Prestigio MultiP 2 Pro Duo 7. 0 Wifi, Gigaset QV830 8" Wi-Fi, Samsung Galaxy Tab 3 7 Lite Wifi Melyiket válasszam ezek közül?
Adott egy 5.1 az lenne a problémám vele hogy 80% terhelésnél beszaggat a hang számítógépre van kötve a rendszer win10 mi lehet a probléma? Egy creative gigaset s700 semmi...
Az volna a kérdésem hogy lehet újra telepíteni a tabletot gigaset qv830? hol lehet hozzá PC frissítő progit letelte?
Gigaset qv830-ra van frissítés? Ha van honann tudom leszedni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!