Szerintetek érdemes lenne megrendelni ebay-ről ezt az e-book olvasót?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd venni egyet,de ahogy éztem magyar webáruházakban a választékot, egyiket sem venném meg. Egy van, ami nagyon tetszik, az Amazon Kindle DX, ennek már jó nagy képernyője van(esetleg ennek az elődjét, az amazon 2-t)Na most az van, hogy a német amazonról ezt nem lehet megrendelni, az amerikairól pedig nem szívesen rendelnék.

Viszont vmelyik nap csak úgy poénból beírtam ebay-re, és találtam is. Ráadásul csak 222$!! (Az amazonon 379$).

Íme: [link]

Szerintetek érdemes megvenni?


2010. júl. 26. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
a vámot, az áfát és a szervizlehetőségek hiányát kalkuláltad?
2010. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem Koobe-m van, itthon vettem, mert inkább legyen rajta x év garancia minthogy olcsóbban vegyem meg egy kicsit.
2010. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tudom, tudom. De van egy másik, amin van egy év garancia. A szállítás amúgy kb 15e HUF lenne. Amúgy nem spórolásból akarok Kindle-t vanni, hanem azért, mert jó nagy a képernyője. Az egy más dolog, hogy nagyon nehéz beszerezni:S
2010. júl. 26. 14:11
 5/8 A kérdező kommentje:
amúgy a Koobe-vel te mennyire vagy megelégedve?
2010. júl. 26. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

MEgvetted?

Én is szeretnék rendeli vmit az ebay-ról,és szeretném megkérdeni,hogy minden rendben volt a postázással és a többivel?

2010. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

végül nem vetettem meg:)

Amúgy hát nem tudom... Egyik barátom rendelt e-bay-en két pár Converse csukát, és csak az egyik jött meg. A feladó azt mondta, ő elküldte. Hogy hol keveredett el, az azóta se derült ki. Bár elég peches balek, úgyhogy nem hiszem, hogy ez állandó probléma lenne:D De amúgy nem ezért nem rendeltem meg, csak rájöttem, hogy mégsem túl jó üzlet.

2010. nov. 4. 19:51
 8/8 anonim válasza:
En rendszeresen rendelek. Amerikabol is. Mindig ebay-rol, de foleg UK-be. De M.o-ra is rendeltem mar sok mindent es hianytalanul megerkezett.
2010. dec. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!