Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem kapcsol be rendesen...

Miért nem kapcsol be rendesen a laptopom?

Figyelt kérdés
Beindítom a bekapcsológombot, elkezd zúgni, de a képernyő fekete marad, nem kapcsol be. Utána újraindítom, ugyanez, és harmadjára, hosszú idő után kapcsol csak be. Sajnos most szervizbe ugye nem tudom vinni, megtudok nézni valamit, vagy csinálni, hogy esetleg javuljon? Sajnos 0 a tudásom ilyen téren, de nagyon nem jó szerintem, hogy így indul reggelente, hogy 3x kell újraindítani, mire nagy nehezen magához tér.

2020. ápr. 2. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Az nem jó ha elkezd zúgni.lehet hogy az alaplap készül meghalni.van rajta gari?
2020. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincsen, elég régi laptop :( 7 éves lesz idén, de amúgy ezen kívül nincs baja, nem lassú vagy ilyesmi.
2020. ápr. 2. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld resetelni a BIOS-t. Ugyanúgy gombelem van, mint asztalinál.
2020. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszi!
2020. ápr. 3. 16:38
 5/6 anonim válasza:

Mennyire értesz a laposok szétszedéséhez? Esetleg egy donorgépben próbáltathatod az alkatrészeket hátha valamelyik rossz azok közül ( RAM,SSD/HDD )


Régebben volt egy Lenovo gépem. Hasonló hibákat produkált.Pénzem sem volt új gépre meg időm sem szétszedni átnézni úgyhogy egyszerűen nem kapcsoltam ki.


Bár ez határozottan nem a legjobb tanács amit adhatok :D


Ahogy korábban is írták valószínű az alaplap a hunyó.


A szétszedéshez még annyit, hogy a legtöbb komponens az hülyebiztos. Tehát adja magát a dolog a youtube-on sok lapos szétszedő tutorial van szemezgess belőle. Ráérsz :D

2020. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hupsz elírtam *próbálgathatod
2020. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!