Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen kormányt javasoltok?...

Milyen kormányt javasoltok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Egy ideje gondolkodom kormány vásárláson Xbox One-hoz, többek között Forza Horizon 3, Project Cars 2, F1 2019 és még pár autós játék mellé.

A kérdésem az az lenne, hogy ti milyen kormányt vennétek ezek alapján, nem feltétlen baj ha kicsit drágább, akkor már inkább egy minőségibb, tartósabb, mint egy gagyi. Valamint az érdekelne még, hogy az megoldható-e hogynem pedált használnék, van-e erre lehetőség kormánnyal? Előre is köszi mindenkinek!



2020. ápr. 4. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Logitech G920-ast vettem a gyerekeknek, nem egy olcsó darab, fekete péntek alkalmából viszont le volt akciózva a Media Marktban 66 ezerre. De vannak ennél még sokkal drágábbak is! Azt, hogy pedál nélkül játszanál, talán a játék konfigurátorában át lehet állítani, bár pl a Forzáé elég buta egy PC-shez képest ahogy láttam, viszont ha sikerül akkor is bukod a szabályozhatóságot. Hiszen ha gombokra teszed a féket és a gázt, akkor vagy nincs semmi, vagy max állás egyből.
2020. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Köszi a választ. Igen attól tartottam én is hogy akkor nem lesz csak padlógáz egyből. Valamilyen alternatívát nem tudtok/tudsz esetleg, hogy kormány, de pedál nélkül? Sajnos eléggé meg van kötve a kezem hely meg elhelyezettség ügyileg.
2020. ápr. 4. 17:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1.Olcsóbb kormányt (tudtommal) nem kapni pedál nélkül,ez csak a drágábbaknál szokás ,mivel ott ugyebár többféle szett van.

2.Forza Horizon 3-hoz nem való kormány ,ott csak lassabb lehetsz kormánnyal.

3.Mégis mi az indokod arra,hogy pedálszett nélkül játszol? Nem is tudnál semmilyen gombot nyomkodni miközben tekered úgy,hogy jó legyen,semmi értelme,ha ez a terved hogy pedál nélkül játszol bármit is,akkor ne is vegyél kormányszettet.

2020. ápr. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3 Igen, de azt írtam is, hogy szánnék rá kicsit több pénzt is a minőség érdekében. A FH3-ról én is hallottam, hogy nem az igazi, de az F1, a Forza Motorsport 6 meg a Project Cars 2 szerintem élvezhetőbb úgy.

A pedál kérdést azért írtam, mivel sajnos a szoba elrendezéséből, illetve a lehetőségeim miatt sajnos nem annyira megoldható, hogy normálisan le tudjam rögzíteni a tv felé fordítva stb. Volt már korábban pár évvel ezelőtt szerencsém olyan kormányon játszani ahol például a pillangó-váltó volt úgy megoldva, hogy az legyen a gáz-fék, csak sajnos ez egy külföldi rendezvényen volt így nem tudok utána járni a típusnak.

2020. ápr. 7. 11:38
 5/7 anonim ***** válasza:
G920 ehhez egyébként tökéletes lenne ,de hidd el,ha nem pedállal játszol semmi értelme,valahogy meg kell próbálnod megoldani,akár hogy is a kormányszett úgy kerek egész,hogy pedál is van.
2020. ápr. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz, akkor csinálj hozzá egy playseat-et! Én is azon munkálkodom, mert a készen vehető irreálisan drága. Nappaliban meg nem tudnám hova felszerelni a kormányt, a pedál meg elcsúszik a parkettán, meg én vettem hozzá váltókart is. 🙂.

Üdv:#1-es

2020. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 Igen, én is azt nézegettem, jónak is tűnik nagyon, csakhát valahogy akkor meg kell oldani a pedált is.

Köszi mindenkinek a választ 🙌🏻

2020. ápr. 9. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!