Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerinretek nem lenne király...

Szerinretek nem lenne király egy ilyen játék?

Figyelt kérdés
Mondjuk PC-re, PS-re, vagy XBox-ra. Szóval lenne egy vadon, mondjuka Szerengeti ahol oroszlánok és hasonló ragadozók élnek, te pedig bármelyikkel lehetnél és akkor vadásznod kéne zsákmáyokra, meg mindent, amit egy ragadozó csinál. Suóval egyfajta túlélős játék. Mindig el kéne ejteni zsákmányt, hogy legyen energiád, meg harcolni másokkal a territóriumokért. Szerintem tök izgalmas lenne. Ti mit gondoltok? Szerintem egyáltalán nem kivitelezhetetlen, csak eddig még egyik játékfejlesztőnek sem jutott eszébe.

2020. ápr. 13. 04:56
 1/7 anonim válasza:
xD
2020. ápr. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szirty ***** válasza:

Nehéz megjósolni lenne-e rá igény.

Bár a kecskeszimulátor után ilyen ötleten nem csodálkozok...

2020. ápr. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

van már ilyen játék

igaz nem mostani, de én a farkasossal játszottam

először egy farkas szimulátort készítettek, ahogy írtad kellett vadászni, de kellett szaporodni ;) is, kölyköket nevelni

aztán megcsinálták ugyanezt oroszlánokra is


na rákerestem 1994-es, jellemző hogy a betétképekre emlékszem, és nem a fostos grafikára (bár akkoriban ez nem volt rossz)


[link]

2020. ápr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
most hogy kerestem youtubeon a the wolfot, azt látom, hogy egész sok ilyen játék van, beírod wolf vagy lion simulator
2020. ápr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát az a játék tényleg nem lenne rossz... csak a hrafikája nem jó.
2020. ápr. 13. 08:32
 6/7 anonim ***** válasza:

de itt az ős, a Wolf után jelent meg egy évvel


[link]

2020. ápr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a vidit. De jó lenne egy ilyen normális grafikával.
2020. ápr. 13. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!