Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Akinek van psp-je kérem írja...

Nem dávid kérdése:

Akinek van psp-je kérem írja le a véleményét? Szeretnék egyet venni, véleményekre lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Üdv. Szeretnék egyet venni. Aki használja az megvan vele elégedve? Játékok grafikája jó? és jók rá a játékok?
2010. júl. 27. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Helló!

Én egy Slim PSP boldog tulajdonosa vagyok!

A gépemet 2007 karácsonyán vásároltam és gyakorlatilag egyszer volt vele egy szoftveres problémám(az is az én hibámból, mert nem néztem át alaposan a leírást - flasheléssel kapcsolatos)!

A mai napig használom, maximálisan meg vagyok vele elégedve!

Mik az előnyei?

Alapvetően az, hogy könnyen zsebre vágod és onnantól fogva oda viszed, ahova akarod!

Csökkentett fényerővel az akksija nagyon sokáig bírja!

Ezenkívül egy sima MP4-ként is tudod használni: videót/filmet/fényképet nézni, zenét hallgatni, wifin keresztül internetezni bárhol, bármikor!

A különbzöző kiegészítők segítségével akár GPS-ként vagy kameraként is tudod használni, rákötheted TV-re, sőt, még TV adaptert is láttam már hozzá!

Szóval sok lehetőség van a gép okosítására!


Én igazából egyet mondok csak: akkor vedd meg a PSP-t, ha neked az alapfunkciók mellett(előbb soroltam fel) tényleg elsősorban játékra kéne a gép!

Rengeteg játék van rá, a PSP-re írt játékok mellett még találhatók homebrew(egyszerű felhasználók által, otthon készített program/játék) és PS1 játékok is - egyszóval rengeteg játékból választhatsz!

A játékok grafikája is nagyon szép - maga a kis gépnek sincs olyan nagy teljesítménye, de ettől függetlenül nagyon szépek a játékok!

A játékok választását neked kell meghatározni!

Leírnék párat, amik nekem nagy kedvenceim:

God of War: Chains of Olympus és God of War: Ghost of Sparta(ez még készülőben van), Tekken: Dark Resurrection, Tekken 6, Metal Gear Solid: Peace Walker, Dynasty Warriors szériák, Little Big Planet, GTA: Vice City és Liberty City Stories, GTA: Chinatown Wars, Star Wars: The Force Unleashed, Star Wars: Battlefront I, II, Naruto játékok stb.!

Asszem ennyi elég is!

Nézz utána youtobe-on vagy itt, hogy milyen értékelést kaptak:

www.gamerankings.com


Akkor még írnék egy kicsit:

Lehetőség van a PSP kiflashelésére, ezáltal tudod rajta futtatni a másolt játékokat is!

Csupán egy memóriakártyára lesz szükséged(ezen tudsz tárolni minden adatot)!

Ha van olyan ismerősöd, akinek van PSP-je és megvan ugyanaz a játék, lehetőségetek van, wifin keresztül játszani - egymás ellen vagy egymással szövetségben(játéktól függő)!

Vannak olyan játékok is, amikkel közvetlenül online is tudsz játszani(asszem valamelyik Medal of Honor ilyen)!

És végül: wifin keresztül lehet képeket is küldeni egymásnak+arra is van lehetőség, hogyha mondjuk a barátodnak nincs meg az adott játék, de neked igen, akkor wifin kersztül elküldöd a játék bizonyos tartalmát(ezt Game Sharingnak nevezzük) és így, wifin kersztül játszhattok egymás ellen vagy szintén egymással!


Hogy egy kicsi kukacoskodás is legyen az írásomban:

Magas fényerőn a gép sokat fogyaszt, egyes régebbi típusokat nem látod, ha a képernyőre rásüt a Nap és az internetböngészője lassúcska!


Hát durván ennyi lenne, írj még, ha van még kérdésed, szívesen segítek! ;)

2010. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!