Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen olcsó mikrofont vegyek?

Milyen olcsó mikrofont vegyek?

Figyelt kérdés
10000 ft alatt, annyi a lényeg, hogy normálisan tisztán értsenek benne.
2020. ápr. 30. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Tízezer alatt ilyen nem lesz =(


A pár ezer forintos szutykoknál jobb minőséget biztosító kondimikrofonok 20 ezer FELETT fognak kezdődni, használtan.


PLUSZ, ez akkor még sajna nem elég, mert fantomtápos hangkártya is kelleni fog hozzá, amiért bár hozzájuthatsz 20 ezer alatt, bőven 10 ezer FELETT lesz annak az ára is.


A Te esetedre szoftveres zajszűréssel való próbálkozást tudok ajánlani.

Ha privátban felkeresel, esetleg segíteni is megpróbálok majd.

2020. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"A Te esetedre szoftveres zajszűréssel való próbálkozást tudok ajánlani."


Hozzáteszem, természetesen NEM a közismert Audacity-s zajszűrésre gondoltam, amit felvétel után tudsz megejteni, hanem élő chat KÖZBEN működő zajszűrésre.

2020. máj. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oh nekem igazán nem kell jó hangminőség, csak értsenek :) De azért köszönöm a lelkesedést
2020. máj. 1. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy gondolod. Nekem nem oszt, nem szoroz.

Az érthetőség baromi tág fogalom. Egyfelől Te mit értesz alatta, másfelől haver a túloldalon mennyire hajlandó fülelni.

Van, aki simán, van aki meg qrv@ra finnyás, közli hogy nem ért, és megy tovább.


Vezetékes telefonra, GSM mobilra is rá lehet mondani, hogy érthető. A "normális, tiszta" jelzőket meg csak megszokásból írtuk ki, ugye....


10 ezer forint ehhez meg rongyrázás. Ide jó lesz egy Trust is:

[link]

2020. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!