Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Google Play fók törlése /...

Google Play fók törlése / email cím megváltoztatása?

Figyelt kérdés

Fuh gyerekek...rohadt nagy bajban vagyok.

Az van, hogy töröltem a régi email címeimet, és mikor új telót vettem (Samsung Galaxy A70, tehát Android),akkor a Google Playbe be kellett / be akartam lépni. Na itt megadhattam új emailcímet valahogy, hogy a régi fiókomat "rákössem", mivel a régi mailcím megszűnt. Csak én valamit félre értelmeztem, és azthittem hogy először a régi emailcímem kell megadjam, hogy tudja a rendszer, hogy mi volt a régi fiókom és utána az újat. Ennek az lett az eredménye, hogy létrehozott a google/gmail/glófitty egy új fiókot a régi emailcímem keresztezésével. Tehát tegyük fel lett egy xy@gmail. com emailcímem az AB@gmail. com helyett. Majd később rájöttem, hogy elszúrtam és beléptem az AB@gmail. com-mal is (vagy lehet, hogy véltelne azzal léptem be mert nem is értettem, hogy mi a b r é van) és így lett egy AB@gmail. com -os Google Play fiókom is.

Most azt akartam csinálni, hogy törlöm az AB-s fiókomat és az XY-os fiókom emailcímét átírom AB-re de nem találom hogy kell törölni egyáltalán ezt, hogy lehetne az XY kicserélni AB-re , mert mondom elsőre a régixy-t cserélte új xy-ra, de most AB-re ugyan ezt nem tudom, valamint azt írja a google fióknál hogy az xy emailcímét nem lehet cserélni sem, de nem tudom már mit csináljak.

Jó nagy katyvasz az egész google és még csak írni sem lehet nekik ugye, mert nem foglalkoznak az eNberrel:D

Ha valaki tud erre megoldást, várom! :)


Köszi szépen!



2020. máj. 3. 09:18
 1/3 A kérdező kommentje:
fiók * 🤦‍♂😅
2020. máj. 3. 09:28
 2/3 anonim válasza:
100%
Én törölném a fiókot a telefonról és létrehoznék egy teljesen új gmail fiókot amivel használni fogom. Ha kell, még teljes rendszervisszaállítást is csinálnék a telón ha máshogy nem megy.
2020. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jo lenne, de ugye az uj email cimem is van egy play fiókhoz, meg a regi is, es az uj emailem torolni sem tudom, mert minden munkehy meg mindenhol ez van mar megadva :/ viszont nem tudom hogy mashogy lehetne megoldani.


Ja es meg annyi, hogy vhol azt olvastam, hogy sajat magunknak torolni sem lehet a google fiokjainkat. Na ez nekem ugy sikerult, hogy a regi fiokomat a jutub miatt toroltek, mert 7 eve felraktam zeneket, amik akkor meg nem voltak copyrightok majd azok lettek 3 is 1 honapon belul es toroltek az egesz gmailem, mindenem 😅 kerdes nelkul.

2020. máj. 3. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!