Anyámnak akarok venni egy tv-t, de nem tudom személyesen átadni, ő nem ért a műszaki dolgokhoz, milyen tévét vegyek amit a legkönnyebb beüzemelni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 3. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Olyat ami nem okos. Abba csak bedugja az antenna kábelt, első bekapcsoláskor behangolja magát és kész. Az okostévéknek ezer funkciója van amit mind be akar majd állítani az elején.
2020. máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, mert egy hozzá nem értő egyikset sem fogja tudni beállítnai, ne ez alapján vásárold meg.
2020. máj. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minimális műszaki ismeretek nélkül nehéz ügy, sokszor a használati utasítás sincs papíron mellékelve. Szerintem célszerű lesz telefonon felügyelni a folyamatot, így segíteni is tudsz majd. Letöltheted a leírását, és el tudod magyarázni szóban. A talpát neki kell majd becsavaroznia.
2020. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát én is vettem múltkor anyáméknak nagyon egyszerű lapostv-t, de még azon is volt mit állítani.

fel kell szerelni a taplát - csavarhúzval általában (de lehet, hogy pattintós) ami nem mindenkinek megy, főleg ha gyenge a keze.

a menüjében is kutakodni kellett mire be tudtam állítani a csatornákat, ráadásul a telefonomon utána kellett nézni hogyan kell az adott szolgáltatót beállítani (frekvenciát, meg azonosítószámot kellett megkeresni...

szóval nem biztos, hogy sikerül neki ha műszaki analfabéta - bocs, nem bántásból írtam! :)

2020. máj. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
telefonon nem tudsz neki segíteni?
2020. máj. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

TV-t általában nem két hétre, hanem hosszú időre vásárol az ember, ezért butaság lenne most nem pont olyat venni, ami a legmegfelelőbb lenne, csak azért, mert most épp nincs, aki beállítsa.

Vagy ne most vedd meg, vagy menj mégis el, és állítsd be, vagy mondd meg anyukádnak, hogy ott a TV, de várjon... Annak tényleg nincs értelme, hogy ne jót vegyél egy pillanatnyi állapot miatt.

2020. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy milyen TV, olyan áruház webshopjában vedd meg, ahol a vásárlásnál a házhoz szállítás mellé opció a beüzemelés. Pár eft-ért az áruház kollégái beüzemelik neki a helyszínen.
2020. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!