Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezért bannolhatnak? Bővebben lent

Ezért bannolhatnak? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok.Kb 2 nappal ezelőtt történt,hogy kedvem támadt a Forza Horizon 4-ben (Xbox konzolon) kocsikra festést készíteni.A Peel P50-re esett a választásom,csináltam egy festést rá,viszont egy cég logóját alkottam újra,a színek meg formák ugyanolyanok voltak,mint az eredetié,csak a betűket/szöveget változtattam meg rajta.Megosztottam,mivel nekem tetszett,2 nap alatt kb 70-en le is töltötték.Viszont pusztán kíváncsiságból ma utána olvastam,hogy milyen festésekért jár ban stb (tudom,hogy hamarabb kellett volna tájékozódnom..) és ott azt írták,hogy : “no explicit website logos or similar”.Tehát,hogy semmilyen weboldal logója,vagy ahhoz hasonló nem felhasználható.Én ahogy írtam,csak a betűket változtattam meg és talán a formák sem voltak teljesen arányosak.Ahogy ezt megtudtam,rögtön le is szedtem mindenhonnan a festést,fóliacsoportot,még az autóról készült képet is töröltem.Nagyjából 2 napig volt elérhető.Dióhéjban a kérdésem az,hogy emiatt számíthatok egy bannolásra? Ha igen,akkor az egész Xbox Live-ról bannolnak,vagy csak a Forzából? Hány napig tart a ban? Azt még megjegyezném,hogy egyelőre semmiféle bant nem kaptam.A segítőkész,normális válaszokat nagyon megköszönném.

2020. máj. 5. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Xbox Live-ból semmiképp nem fognak bannolni. A legrosszabb, ami történhet az az, hogy bannolnak a Forzából. De ha két nap alatt nem tették, akkor már nem is fogják.
2020. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem lesz belőle semmi gond.
2020. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Hónapok óta van (nem én csináltam, csak használom) egy CornHub-os Opel-em :-)
2020. máj. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ha eddz nem volt baj akkor nem lesz később se (remélhetőleg).
2020. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2020. máj. 6. 08:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktak nagyon foglalkozni ilyenekkel, de ha valakit mégis zavar akkor azzal kezdik, hogy leveszik amit feltettél és kapsz róla értesítést, hogy ne csinálj ilyet többet. Nem bannal kezdik. Egyébként én az összes Horizonban töltöttem le realisztikus festéseket és azokat sem törölte senki tehát valószínűleg annyira nem érdekel ez senkit, maximum ha a konkrét cég panaszkodna.


Egyébként pedig konkrétan az explicit tartalom angolul az esetek kilencevenkilenc százalékában erőszakot és szexet jelent. Tehát hacsak nem egy olyan logót teszel ki ami ahhoz tartozik szerintem senkit sem érdekel.

2020. máj. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!