Amazon Alexa Echo Dot 3?

Figyelt kérdés
Vettem egy Amazon Alexa Echo Dot 3 generációs terméket, ami a mai nap megérkezett. Kifogástalanul szól, még tapasztalom, mit s hogyan kell, de megy. Amivel gondom van, hogy amint leveszem töltőről, kikapcsol. Ez mindig ennyire fogja bírni, vagy esetleg még nincs teljesen feltöltve? Akinek van tapasztala ezzel a termékkel kérlek írja le, mert nem sok helyen van segítség feltöltve ezzel kapcsolatban. Előre is köszönöm🙏

2020. máj. 6. 12:30
 1/6 Zzzoli ***** válasza:
Nincs benne akku, de ez a leírásában szerepel. :-)
2020. máj. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zzzoli ***** válasza:
Nekem is van egy, egyébként én is azt hittem hogy van, nem vagy egyedül, csak utólag olvastam el én is!
2020. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm. Nem gond, a jbl-t majd viszem utazáshoz, őt nem is merném, féltem nagyon. Imádom😍🥰
2020. máj. 11. 10:20
 4/6 anonim válasza:
Esetleg tudnátok hasonló okosezközt ajánlani ami magyarul is vezérelhető? Bocs hogy ide írom csak látom vágjátok a témát :D
2020. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zzzoli ***** válasza:
Nincsen magyar nyelven vezérelhető.
2020. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is utólag olvastam hogy nincs benne akku :'D
2021. dec. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!