Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Aktív hangfal mi az a L+ L-...

Aktív hangfal mi az a L+ L- H+ H-?

Figyelt kérdés
Nem szól az aktív hangfal rákötöttem gépre úgy sem. Kiszedtem a hangszórót és láttam hogy nincs rákötve a hangszóró 4 kábel üresen van. Egy alaplapból jön ki mind a négy kábel és ez van hozzá írva. L+ L- H+ H-. Melyiket kell rakötni hogy működjön? Próbáltam a piros meg a kék kábelt rakotni elég torzan szólt.
2020. máj. 9. 21:11
1 2
 1/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
65%

H helyett R, a többi stimmel. De ez a nagyszintű bemenet (opcionális), amire másik eszköz hangszórókimenetét kötheted.

Ha az RCA-bemenetet használod, ide nem is kell kötni semmit.

2020. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De magára a hangszóróra nincs kötve semmi. Simán ki tudtam venni a csavarok eltávolítása után
2020. máj. 9. 21:22
 3/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ami biztos, hogy szoktak lenni ilyen nagyjelű bemenetek is.

Lehetnek kimenetek is.

Ami legbiztosabb, hogy a levegőbe beszélünk, mert nem látunk semmit.

Pontosabban te látsz valamit, amit én nem látok.

Ez itt általános jelenség, a kérdezők azt hiszik, hogy mi látjuk, amit ők látnak.

De ez nem így van.

Ráadásul egy tapasztalt szakember fejében tucatnyi variáció merül fel ilyenkor, mert ő már látott sok mindent.

2020. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Jogos :D
2020. máj. 9. 21:33
 5/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Privátra válaszolva nem is csak kép, hanem típusmegadás, ilyesmi játszana, képet meg ide lehet például feltölteni:

[link]

Utána bemásolod a linket ide.

2020. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
2020. máj. 9. 21:40
 7/20 A kérdező kommentje:
Márka stage line pak 115 mk2 köszönöm hogy segítesz :)
2020. máj. 9. 21:42
 8/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Az a kétutas hangváltó kimenete, L mélysugárzó, H magas.
2020. máj. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
2020. máj. 9. 21:53
 10/20 A kérdező kommentje:
2020. máj. 9. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!