Erre így jár a garancia?

Figyelt kérdés
Vettem egy JBL TUNE 110 fülhallgatót a Media Marktban és fél év után csak az egyik vége szól. Rákerestem a Media Markt oldalán és azt írják, hogy gyári garancia:12 hónap. Tehát ha minden igaz van még rá? Lehet, hogy a blokk már nincs meg, de a doboz és a tartozékok mind megvannak. Így kicserélik, vagy nem?

2020. máj. 9. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kell a blokk.
2020. máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor utánanézek megvan-e. És ugye valószínűleg a kábel tört meg. Az gyártói hiba, vagy rámfogják, hogy nem rendeltetés szerűen használtam?
2020. máj. 9. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:
A törés az alapból nem garanciális, neked kell bizonyítani, hogy anyaghiba volt. Egy próbát megér, persze csak akkor, ha a blokk előkerül.
2020. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ezt mi alapján bizonyíthatom be? Mert szerintem hiába magyaráznám úgysem cserélnék ki.
2020. máj. 9. 22:28
 5/6 anonim ***** válasza:
A blokk kell, a tartozékok nem... de ha blokkod nincs, akkor be se állj a sorba az ügyfélszolgálaton, csak az idődet pazarlod. Ha 10.000 Ft alatti a vételára, akkor nem kérdeznek semmit, cserélik vagy kapsz levásárlást. 10.000 Ft fölött el szokták küldeni bevizsgálásra, de 20 esetből ha 1-szer visszautasítják a panaszod, lehet, hogy sokat mondtam.
2020. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már igazából letettem róla. 4000Ft-os fülestől nem is értem mit vártam. Köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 12. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!