Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi történt a Facebook/Messenge...

Mi történt a Facebook/Messengeremmel? Mással ez megtörtént?

Figyelt kérdés

(olvassátok végig, mert nem csak az elején van a lényeg)


A mai napon azt írja ki mindenhol, hogy jelentkezzek be újra és miután bejelentkeztem kiírja, hogy egy bizonyos bejegyzést csak én láthatok, mert le lett szedve a közösségi irányelvek megsértése miatt. Nem raktam ki semmi olyan dolgot, illetve nem is osztok meg bejegyzéseket gyakran, de a vicc az, hogy nem világít rá egy bizonyos bejegyzésemre sem, ami sértő lenne. 24 óráin keresztül nem tudok megosztani semmilyen bejegyzést, de Messengeren sem tudok írni 24 órán keresztül. Messengeren pedig egy olyan üzenet jelen meg, hogy valószínűleg azért nem tudok írni, mert túl sok üzenetet írtam, vagy sokan jelentették az üzeneteimet. Nem ugrik be semmilyen más weboldal, ez a Messenger eredeti oldalán, illetve alkalmazásán nyílik meg. Ez pont arra az esetre emlékeztet, mint mikor algoritmus túlcsúszás volt (amibe szintúgy bele estem és le lettem tiltva). Tudom 24 óra az semmi, nekem csak az a bajom, hogy semmit nem tettem ki, ami szembe menne a közösségi irányelvekkel. Valaki mással történt ez már meg, vagy most tapasztal ilyet? Előre is köszi a válaszokat!



2020. máj. 13. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
változtass jelszót mindenhol és állís be kétfaktoros hitelesítést minden eszközre (és ne enged, hogy bizonyos eszközöknél ettől eltekintsen). Lehet, hogy valaki belépett a nevedben.
2020. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, meg fogom tenni. Bár úgymond nagyon erős jelszavam van, de megváltoztatom, plusz beállítom akkor a kétfaktoros hitelesítést.
2020. máj. 13. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!