Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tv-t letudja tiltani a szolgál...

Tv-t letudja tiltani a szolgáltató?

Figyelt kérdés

Tv vásárlás előtt állok

Nézegettem használt tv-ket is

Ha valaki kihozta pl tmobile-tól

Részletre és nekem eladja de ő nem fizeti a részletet akkor letudja tiltani a szolgáltató ?



#T-Mobile #TV #Készülék tiltás
2020. máj. 15. 14:19
 1/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
84%
Nem lehet tiltani egy TV-t, legfeljebb az előfizetői kártyát, ami a kódolt adások titkosításának feloldásához kell.
2020. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

*Szervizmernok ur

Tehát én ebből nem éreznék semmit ?

2020. máj. 15. 14:27
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

én a helyedben nem lennék annyira biztos benne, mivel minden tévének egyedi azonosítója van.

Egyébként megjegyzem, csak a gazember ótvar szemétládák üzletelnek olyannal, aki nem fizeti a dolgait, és csak a legutolsó alja népség tesz fel ilyen csalós kérdéseket.

2020. máj. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
83%

Semmi hatással nem lenne rád vagy a tévédre.

Amikor egy telefont letiltanak a hálózatról, ott sem magába a telefonba avatkozik be a szolgáltató, a telefon rendesem működik tovább. Csak nem tud bejelentkezni a szolgáltatóhoz, kirúgják onnan a francba.

De a tv csak vevő, nem adó.

Visszirányba (a szolgáltató felé) nem is tud kommunikálni.


TV egyedi azonosítója félreértés. Amikor USB-n keresztül műsort rögzítesz, jogi okból a TV titkosítva rögzíti, ahol a titkosítás kulcsa az alaplaphoz kötődik, illetve a szoftverben található azonosítóhoz. Innen kezdve a felvételt más készüléken nem tudod lejátszani, nem tudod másolni, sokszorosítani.

Ennyi a cél, semmi más jelentősége nincs az egyedi azonosítónak.


A TV-műsort (amelyik nem igényel kártyát), te úgy kapod, mint Sokol a Petőfi-rádiót. Akár digitális, akár analóg.

A Petőfi-rádió sem képes letiltani a Sokolt, ne vicceljünk...

2020. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

* 3 komment

Neked nagyon komoly gondok lehetnek a fejedben ..

* Szervizmernok ur

Köszönöm a részletes választ így már bátrabban nézem a használt tv-ket id

2020. máj. 15. 15:12
 6/10 anonim ***** válasza:
ha le is tiltják, attól még számítógéppel, vagy konzollal tuti használható marad.
2020. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Bszki gyerek ti most tényeg egy lja szemétláda gazembernek adtok tanácsot arra, hogy miképp használjon egy lopott/ki nem fizetett tévét? Normálisak vagytok? Van nektek erköcsli érzéketek????
2020. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

3 és 7 hülye, a kérdező nem az eladó, ha képes vagy ezt felfogni.

Ha az eladó hirdeti valahol, úgyis eladja valakinek, akárhogy vered magad.

2020. máj. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Megnyugtatok mindenkit nem vagyok csaló se gazember

Valóban tv vásárlás előtt álltam

Tegnap vettem egyébként a média marktba

De hogy mennyi rosszindulatú ember van itt ...

2020. máj. 18. 16:21
 10/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

"De hogy mennyi rosszindulatú ember van itt ..."

Több, mint 20 év netezés során itt találkoztam az internet és Magyarország legaljával.

Nyilván vannak normális figurák is. De gyakorlatilag egy primitív kisebbség mérgezi meg a többség hasznos időtöltését is, szerintem.

Mindennek tetejébe, nem is nagyon lehet találni már normális fórumokat.

Ami lenne még esetleg szakmai fórum (HE / PH), ott viszont a kiskirály üzemeltetők sértő, igazságtalan, tiszteletlen hozzáállása nem tűrhető tovább, egy ponton túl.

Lehet persze fórumozni, amíg kussol az ember. De jön egy probléma és kiderül, hogy a kiskirály taknyos gyerek semmibe nem nézi az embert, tudását, sok éves támogatását.

2020. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!