Össze szeretném kötni a Panasonic TV-met a laptopommal, de nem érzékeli. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

TV típusa: Panasonic th-42PWD7 (igaziból csak képernyő)

Laptop: 2016-os Asus


A tv-hez már rendeltünk egy olyan kábelt is, aminek az egyik vége vga, a másik pedig HDMI, de nem működött. Alapjáraton a 3RCA kábellel van hozzákötve a TV adó is, ezért gondoltam azzal biztos jó. Rendeltem olyat is, de nem érzékeli egyáltalán a laptopot. Valaki esetleg tudna segíteni?



2020. máj. 18. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Aktív hdmi-vga átalakító kell, amit vettél, az valószínüleg csak egy sima kábel elektronika nélkül.

Egy ilyennel már nagyobb esélyed van:

[link]

2020. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönööööm! Egy próbát megér:)
2020. máj. 19. 13:27
 3/3 gabesz147 ***** válasza:

Én is így jártam, nekem kétfelé kellett osztani a jelet, egy HDMI-HDMI és egy HDMI - DVI-it kellett egy aktív elosztóval megoldani, a laptopról a régi, nagyobb, monitorra és egy TV-re. Szerencsém volt, mert jó szaki volt az eladó, a passzív szutykot visszavette, előre mondta, hogy kettőt nem fog elbírni valószínűleg a laptop, ez USB-ről kap tápot, ez is Delock márka. A TV-re megy HDMI-HDMI-vel, a gépházba hangot kell áttenni, ha ott akarom használni.

Tehát 99%, hogy ez lesz a megoldás.

2020. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!