Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » HDTV-n lehet valahogy "javítan...

HDTV-n lehet valahogy "javítani" PS2-n, hogy jobb képet adjon?

Figyelt kérdés

(Nem tudom, jó kategória-e)


Van itt bárkinek tapasztalata abban, hogyan lehetne egy Playstation 2-est úgy beállítani HDTV-n (vagy akármilyen, 5 évnél nem öregebb TV-készüléken), hogy ne legyen élvezhetetlen a képminőség? Jelenleg annyit tudtam kieszközölni, hogy a képarányt átállítom, de ez is csak minimálisat javít a képminőségen.


Bármi ötlet?


("Nem" és tsai jellegű egyszavas trollkodást mellőzzük, csak az írjon, akinek van megoldása!)


Köszönöm!



2020. máj. 20. 18:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: a jelenlegi tv-n nincs scart bemenet, ezért ilyen színes, kör alakú akármikbe van csatlakoztatva a konzol. (Sárga-fehér-piros színű, nem tudom a szakkifejezést rá).
2020. máj. 20. 18:30
 2/2 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

[link]

Sárga a kompozit videó, ami analóg SD minőség, nem is lesz jobb soha, SCART ugyanaz. Most mellékes, hogy a SCART tudna SD RGB-t is, ha olyan a forrás, de az sem lenne sokkal jobb (képcsövesen jobb valamivel).

Fehér-piros a bal-jobb hang.

Amúgy nem tudom, milyen csatlakozóid vannak, leírva ilyeneket látok:

[link]

AV Multi Out (Composite video, S-Video, RGBS (SCART), RGsB (VGA connector), YPBPR (component), and D-Terminal)

2020. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!