Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki ért a Hyundai HE-DX135...

Valaki ért a Hyundai HE-DX135 típusú dvd lejátszókhoz?

Figyelt kérdés

Adott ez a DVD lejátszó ami ahogy olvasgattam a fórumokat elég népszerű volt hazánkban mivel olcsó és apró volt a maga idejében.

Viszont 2 problémám van vele.

1. Nem játssza le a a DVD-RW/+RW lemezeket

2. Az évek alatt elveszett a távirányítója és magán az eszközön megállítani és elindítani lehet a DVD lemezeket ami nem túl sok opció..

Tehát ha valaki ért az ilyen típusú lejátszókhoz akkor ezekre a problémákra nem tudna-e valami megoldást?



2020. máj. 22. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy érdemes lenne javíttatni, szerintem fillérekért kapsz másikat. Az én Samsungom (ami anno 70 ezer ft volt) sem játszik le RW-s lemezeket, gyárilag, ezzel nem tudsz mit kezdeni (amikor megvettem, ilyen opció még eszembe sem jutott). Egy távirányító is kerül 3-4-5 ezerbe, ha kapsz hozzá egyáltalán.
2020. máj. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Előfordulhat, hogy az olvasófej lencséjének portalanítása segít a lejátszási problémán, ezért ezzel érdemes próbálkozni legfeljebb, mert nem kerül semmibe, ha kicsit ért hozzá valaki.

Ennyi esélye van csak a gépnek, mert ha utána sem jó, akkor elfelejtheted.

10-12 ezerért kapható HDMI-kimenetes lejátszó.

2020. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kuka.

Ha nagyon kell, hogy DVD-ket játssz le, akkor vegyél egy használt lejátszót! De a 4K filmek világában egy dvd minőség... szóval nem látom értelmét.

2020. máj. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kimostam az egész optikát de nem ajánlom olyannak elvévgezni aki nem tudja mit csinál. Van ezeknek az eszközöknek egy óriási gondja hogy az optika nincs hermetikusan zárva és a levegő vegyi tartalma idővel kicsaódik és "zsírosodik" mattul a lencse prizma páros és a detektor.
2020. jún. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!