Vannak még olyanok, akik zenelejátszón hallgatnak zenét?

Figyelt kérdés
Engem mindig megbámulnak, hogy nem telefonon hallgatok zenét. Pedig szerintem sokkal jobb, kisebb és a telefonomra amúgy sem fér fel egy zene sem, mert kicsi a tárhelye. Van itt valaki, aki szintén ilyet használ? :)
2020. máj. 22. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincsenek.
2020. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Walkmanról hallgatok kazettát ...
2020. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éve láttam ilyet utoljára. Őszintén szólva én is megbámulnám, már csak a nosztalgia miatt is. Egyébként meg milyen érv már az, hogy "kisebb"? A telefonod attól még ugyanúgy ott van a zsebedben, nem? És ezen felül még egy kisebb vacak, amit ugyanúgy hurcolászol, töltögetsz...

Ha alacsony a telefonod tárhelye, talán azt lenne érdemes orvosolni a következő telóvásárlás alkalmával. Amúgy is nehezen hiszem, hogy egy mp3 lejátszó olcsóbb lenne, mint egy azonos kapacitású SD kártya.

Nem véletlenül halt ki ez a kategória. Már futni se megy senki teló nélkül, amióta léteznek ezek a 2 filléres felkarra tépőzárazható tokok.

2020. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nos, én például görkorizni szoktam, amikoris a pulcsim zsebében van a zenelejátszóm, ahonnan a telefonom 5 perc után kiesne. És nem, nincs mindig a zsebemben a telefonom, az a táskámban szokott lenni. Iskolában nem mobilozok, inkább beszélgetek, általában elő sem veszem ott. És igenis ragaszkodok a "kis vacakhoz", a világért sem cserélném le.
2020. máj. 22. 19:26
 5/13 anonim ***** válasza:
1-2 éve én is még azon hallgattam, aztán sajnos bementem vele fürdeni a Balatonba. :D Azóta csak a telón szoktam.
2020. máj. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálam eleve kilőve a zenelejátszó, mert Spotify zeneáruházból hallgatok zenét, innen pedig csak a saját alkalmazása tudja lejátszani a zenéket, másolni, kiírni nem lehet. Mp3 esetén meg mostmár ott a lehetőség az okosórákon való zenehalgatásra is.
2020. máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az minőségre alúlmúl mindent még a régi Sokolt is.
2020. máj. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Alex Fly ***** válasza:

Van. Még valamikor 2000 tájékán szereztem be egy MP3 napszemüveget. Azóta is szoktam használni...

Az igaz, hogy a mobil is nálam van, de az a zsebemben vagy a táskámban; és ugye valahogy a hangnak is el kellene jutni az ember füléhez. A vezeték sérülékeny, ráadásul nem is mindig lehetne úgy elvezetni, hogy ne legyen útban. Ez meg ott van az ember fején...

2020. máj. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem az ilyen önigazoló kérdéseket.

Kedves kérdező, használd amihez kedved van.

2020. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9. válaszolónál a pont. Nem mindegy ki mit használ? Elmondtad, te ezt szereted. Akkor meg mi a probléma?
2020. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!