Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » DAC-ot szeretnék építeni,...

DAC-ot szeretnék építeni, ezek jó komponensek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Körbenézve, hogy milyen áron, milyen specifikációkkal árulnak ilyen kütyüket, gondoltam inkébb építek.


A következőket néztem ki:

AUDIOPHONICS I-SABRE V2.1 DAC ES9023 TCXO Raspberry Pi 3 / Pi 2 A+ B+ / I2S

[link]

ALLO KALI Reclocker I2S FIFO Sparky SBC and Raspberry 44/48MHz 32bit 384kHZ

[link]

Raspberry Pi 3 B+ / Pi 2 Acrylic Chassis / Case / Box

[link]

Raspberry Pi 3 Model B Plus - 64bit 1.4GHz Quad-Core / Bluetooth4.2 BLE / 802.11 b/g/n/ac WIFI / Gigabit Ethernet

[link]

Hivatalos 5.1V 2.5A microUSB-s tápegység Raspberry PI-3-hoz

[link]

BNX002-11 - Power Line Filter, 50 V, EMI, 10 A, Through Hole

[link]


vélemények?



2020. máj. 26. 15:07
 1/3 anonim válasza:
Te lényegében nem DAC-ot, hanem egy komplett médialejátszót szeretnél összerakni. Működni fog, de kérdés, hogy megéri-e...
2020. jún. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha értesz a Raspberryhez összerakhatod magadnak, de kérdés, hogy miért bonyolítasz ennyire ha csak egy DAC kell.
2020. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Isti1976 ***** válasza:

Közel jársz az Allo Katana DAC-hoz, ami kb az, amiket összeírtál, de már készen van, le van tesztelve, szóval inkább vedd meg azt szerintem. Jó kisérletezést és kívánom hogy a lelkesedésed sose' csökkenjen !


DAC-nál nagyon fontos a mérés; csak olyat vegyél meg, aminek van független mérése. Különben 4x-5x fogsz venni és eladni, mire találsz egy tényleg jót.

2020. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!