Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket vegyem: 2020as ipad...

Melyiket vegyem: 2020as ipad pro 12.9, 128GB+cellular, vagy siman 256gb?

Figyelt kérdés
Ezek igy arban kb ugyanannyik, max ennyit szanok ra. A 128 giga eleg? A cellular megeri?
2020. máj. 30. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a 256 ost venném felesleges a mobilnet egy tablethoz(lehet csak szerintem) bár ird meg hogy leginkább mire fogod használni.
2020. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is a 256-osat venném meg, mert az esetek 99%-ában van wi-fi hozzáférésem, a maradék 1 százalékban meg ott a telefonom. És ha a tabletre lenne szükségem, akkor egyszerűen megosztom a netet, és kész.

Számomra a tárhely sokkal fontosabb.

2020. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de bele egy konkret uj sim kartyat kene tennem? vagy kerhetek a szamombol egy ujabb sim kartyat, igy ugyanazt tudom hasznalni csak 2 keszuleken?

egyebkent masok azt mondtak hogy meg ez a 128 gb is brutal sok. filmnezesre, rajzolasra, tanulashoz/munkahoz hasznalnam

2020. máj. 30. 23:20
 4/4 anonim ***** válasza:

kérhetsz új kártyát a meglévő előfizetésedre, nem kell másik szám.

azt te tudod, hogy hol fogod használni, mennyi arrafelé a wifi

n vettem cellulart, aztánsosem fogyasztottam le a kártyáról a netetm úgyhogy a következő iPadom (1 gen 12,9 pro) már csak sima wifis lett...

én is inkább a 256-ost venném. 128-asom van és elférek rajta, de nem is nagyon dolgozom rajta, nincs sok fotó sem videó.

2020. máj. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!