Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » DJI MAVIC MINI-hez kell engedély?

DJI MAVIC MINI-hez kell engedély?

Figyelt kérdés
Hali,elgondolkoztam azon ,hogy veszek egy drónt viszont hallottam ,hogy engedély kell a reptetéséhez,viszont ez a drón csak 249g valami olyasmit tudok ,hogy Amerikában nem kell hozzá engedély ha 250g alatt van viszont itthon nem tudom,hogy van ez. Valaki felvilágosítana,illetve mire figyeljek ha drónom lesz?:D Esetleg akinek van drónja vagy aki nagyon ért hozzá :)

2020. jún. 1. 22:26
A kérdező szavazást indított:
drón
mavic mini
repülés
engedély
2 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van Mavic Mini drónom is és eléggé értek a témához. Nagyjából 5 éve drónozom és fotózok is. A kérdésedre a válasz: nem kell engedély hozzá, amíg nem repülsz olyan helyen mint pl a repülőtér vagy a parlament. Egyébként ha megveszed a drónt akkor kapsz egy online képzés utalványt amit érdemes megcsinálni! Nem tudom van e vagy volt e drónod de arra érdemes figyelni hogy a Mavic Mini nem OcuSynces vagyis városban nem igazán lehet vele messzire röpködni, megzavarja a sok wifijel. És európában egyébként sem érvényes a 4km amit hirdet a DJI a szabályozások miatt.

Ha pedig ezt veszed, mindenképp a Fly More Combot vedd, ami 20ezerrel több és megspórolsz tényleg sok pénzt

(Pl.: a simához egy aksi jár, a fly more-hoz 3 amivel kapásból 30000 forintot spóroltál ha esetleg később vennél még aksit, plusz a flymore hoz jár hordozótáska, propellervédő és küldő aksitöltő ami így összesen 100000 lenne ha külön vennéd)

2020. jún. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!