Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Régi fajta tévének valahol...

Régi fajta tévének valahol hasznát veszik, el lehet adományozni?

Figyelt kérdés
Már másfél éve próbálok megszabadulni egy régi, de teljesen jól működő tévétől, ami a helyet foglalja, de hiába rakom fel Jófogásra, Miutcánkba, senki nem jelentkezik. Ennyire nem kell senkinek? Eladományoznám, de csak akkor, ha valaki tényleg hasznát tudná venni.

2020. jún. 3. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az emberek már nem szívesen fizetnek egy régi tv-ért, mert azért a pénzért könnyen találnak egy újabbat, amivel jobban járnak.

Ha el szeretnéd adományozni, akkor azt javaslom, hogy rakd ki egy adok-veszek csoportba a facebookon, hogy "Ingyen elvihető".

2020. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
67%
jött a cigány becsengetett, hogy nincs-e tv-m eladó. mondom van, de neki távirányitós kell, mondom akkor nincs. ugyh. a kutyának nem kell.
2020. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Lényegében már veszélyes hulladék.
2020. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a mamáméknál lévő régi ilyen tv-t a helyi ápolási osztályra vittük adományként, elfogadták, de mondták hogy ott is át fognak váltani újabbakra.
2020. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
idős otthon, gyerekotthon, kórház
2020. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Pár éve hónapokig nem akarták elvinni a tévém 1000 Ft-ért. Aztán átírtam, hogy ingyen elvihető. Azonnal jelentkeztek többen is, még aznap elvitte egy romacsalád... Akkor elgondolkodtam, hogy talán elsiettem ezt a lépést...
2020. jún. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Aztán átírtam, hogy ingyen elvihető. Azonnal jelentkeztek többen is, még aznap elvitte egy romacsalád..."

Nekem is volt ilyen, másnak már az ő nevén volt felrakva ugyanaz a TV hirdetés, csak nem ingyen elvihetőként.

De mással is jártam már így. Pl. volt egy Sokol rádióm, felraktam ingyen elvihetőnek, jött egy srác hogy a nagybácsi pont ilyet keres. Másnap kíváncsiságból rákerestem, ott volt a hirdetés. Onnan tudtam, hogy a hirdető telefonszáma stimmelt. Az eladó cuccai közt volt egy PC táp, nekem meg pont egy olyan kellett volna egy barkács projecthez. Írtam neki, hogy cserébe odaadhatná a tápot ingyen (amúgy 500 forintért hirdette). De nem adta (kapja be, a rádiót 3 ezerért hirdette).

2020. jún. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!