Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » JBL BoomBox miért nem kapcsol be?

JBL BoomBox miért nem kapcsol be?

Figyelt kérdés
Vettem egy JBL BoomBox ot és kb. 4 hónap után, ha nincs töltőre dugva nem kapcsol be elsőre. Ilyenkor csak úgy tudom bekapcsolni ha folyamatosan nyomkodom a bekapcsológombot és ilyenkor is változó, hogy meddig tart mire sikerül nagy nehezen bekapcsolni. Rákerestem és másoknak is van hasonló problémájuk, de nem találtam megoldást erre. Remélem van valaki aki meg tudta oldani a problémát és el tud látni pár tanáccsal, nem szeretném szervízbe vinni se szétszedni, remélem csak szoftveres probléma amit bár általában szervízben javítanak, de talán itthon is megoldható. A válaszokat előre is köszönöm!

2020. jún. 6. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Nem kellett volna azt a drága xart megvenni! 😂😂
2020. jún. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ! Sajnos az olcsóbb JBL -ek is csinálják mint pl.: Flip, Charge (Ezeknél olyan is előfordul, hogy nem töltenek). A problémát egyszerűbb megoldani mint gondoltam, vissza kell állítani alap állapotba.


Akinek ugyanez a problémája van:

1. ) Kapcsolja be a BoomBox -ot.

2. ) Nyomja le egyszerre a + és a "play" gombot, amíg ki nem kapcsol.


Ezzel úgymond "hard reset" -elted, és bár újra kell párosítsd a telefonod (ami csak pár perc) ezután, újra probléma nélkül be kell kapcsolnia első gomb nyomásra. (Legalább is nekem ez megoldotta).

2020. jún. 8. 00:55
 3/3 anonim válasza:
Nekem se működik sajnos kb 2x volt használva, lemerült feltettem töltőre de nem akar töltődni. Ha esetleg tudja valaki mitől lehet ez kérem segítsen.
2021. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!