Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Alza és telekom megbízható ha...

Alza és telekom megbízható ha lg tv-t akar vásárolni ember?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 09:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Még jó hogy
Dehogy
Rossz
Borzalmas
Förtelmes
Abberrált
Írok jobbat
5 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
A Telekomot nem tudom, mert nincs ott előfizetésem, de az Alza az megbízható!
2020. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alza megbizhato 😊
2020. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő megbízható. A Telekom Magyarország legnagyobb magánvállalata. Nem valami kis Himu-Humi Bt.
2020. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Inkább Telekom mint Alza. Én Telekomnál vettem ugye telefonokat, tabletet, TV-t is kedvezményesen, meg legutóbb a barátnőm notebookját is tőlük vettük. Teljesen megvagyunk velük elégedve, én legalább is.

Az Alzáról sem hallok sok rosszat de túl jókat sem. Árban szerintem drága egy bolt más kisebb webshopokban sokszor olcsóbbak egyes termékek amik az Alzán is elérhetőek, és ugyanúgy jók. Én Az Extrem digital webshopot tudom ajánlani az nem csalódás, üzletükben is jártam A Budapestiben meg egyszer a Győriben is, ott olyan emberek vannak akik tényleg értenek ahhoz amivel ők foglalkoznak és jól végzik a munkájukat és nem csak lézengenek, meg persze a kommunikáció és érthető.

2020. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom vegul euronicstol lett meg.
2020. jún. 9. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!