Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyek az újabb, leginkább...

Melyek az újabb, leginkább basszusorientált 5.1 hangfalszettet 100e alatt?

Figyelt kérdés

Van egy kb 13 éves Logitech x-530am, aminél a basszus tökéletesen erőteljes, de már újítanék hátha a modernebb hangszórók szebben szólnak, vettem egy Logitech Z607 5.1 SURROUND SOUND SPEAKER SYSTEM-et, ami a weblap szerint nagyon erőteljesen szól de a valóságban kb. lepkefing az öreg szettemhez, konkrétan egy kalap szar. 40-50 között volt, szerintem ennyiért már illene olyat adni ami már jól szól... basszust se lehet szabályozni benne...

A basszus azért fontos mert elsősorban hardstyle, techno zenét hallgatok, ott meg kell a tucctucc.



2020. jún. 9. 10:38
 1/5 fukapapa27 válasza:

Tucctucc? Szerintem a Géniusnak vannak nagyon jó 5.1 hangfal szettjei de az ami fából van nem műanyagból

Itt vannak a képek róla:

[link]

[link]

konkrétan nekem az üzletben rá van csatlakozva egy Sony Hifihez és nagyon tudd szólni! :)

2020. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez is legalább 10 éves. Az újabb hangfalaknak nincs szebb, jobb hangzása? minden fejlődik. Fejhallgatók pl. egyre modernebbek, gondolom a hangfalszettek is. Vagy nem?
2020. jún. 9. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen fejlődésre vágysz, ha valami fullos?
2020. jún. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"minden fejlődik. "


Így ahogy mondod. A hangfalak is, persze visszafelé. Azzal, hogy valami jól szól, ezzel nem lehet eladni hangfalat, viszont ha telecímkézik a boltban, hogy BT, DLNA, WiFi stb...na azzal el lehet adni. Megszokta az ember, hogy műszaki termékből ugyanannyi pénzért 5-10 évvel később jobbat kapsz sokkal. Ez hangfalakra nem igaz, maximum szolgáltatások terén.

Én is befürödtem jópárral, pedig csak az öreg kommersz LG, Sony, Pana cuccaimat akartam modernebbre cserélni: tudjon BT-t stb... hát Microlab, T&V, Edifier szutykokat ajánlottak, csak néztem, hogy egyik rosszabb, mint a másik, nagyon rossz hangzás, gyári hibákkal tele. Pedig mindegyikből a drágábbat vettem, nem a legalját. És nem tudta egyik sem hozni egy 15 éves "lesz_rozott LG, Pana "bögreszett" hangcucc szintjét.

Sony Pascal, LG J10HD, Panasonic SC-PTX7-es "lesz_rozott" bögreszettjeim szétalázzák ezeket a mai csúcs Edifier, Microlab és hasonló szutykokat.

2020. jún. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy Genius sw hf 6000 5.1 -em van, és nagyon jól szól, erős, mély basszusokat ad, a térhangzása igazi valósághű.

A basszust is lehet rajta szabályozni, és a hangfalak hangerejét is.

Őt tudnám ajánlani, most kb 50000-60000Ft között van az ára, de nagyon megéri.

És kb. már 4 éves és hibátlan. :)

2020. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!