Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri megvenni egy Playstatio...

Aesma Daeva kérdése:

Megéri megvenni egy Playstation 5 konzolt ?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy akinek nem volt még konzolja akkor jobban megérné e a ps4 "olcsó" játékokkal vagy ps5 mert az visszafelé kompatibilis lenne
2020. jún. 13. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, akarsz-e majd olyan játékokkal játszani, ami a ps5-re jelenik meg, de ps4-en már nem lehet vele játszani.
2020. jún. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sosem értem ezt a megéri-e megvenni kérdést! Semmilyen műszaki ezközt nem éri meg megvenni, hacsak nem valami nyomott áron adják mert az illetőnek sürgős az eladás. Meg a PS5 esetében 177 ezres árat is láttam. Biztos ki szeretnél adni ennyit egy konzolért, ami pár év múlva felét sem éri majd?

[link]

Én biztos nem ! Meg szerintem elképzelhető, hogy mivel most mindkét gyártó nyomja ezt a visszafelé kompatibilítást, így könnyen lehet, hogy még sokáig támogatva lesz a PS4-is, csak valamivel szerényebb grafiai beállítással.

2020. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2.

Teljesen egyetértek veled inkább várok 2 évet mint hogy 3 ps5 játékért fizzesek 60 ezer forintot ez most egy ps4 slim konzol ára

2020. jún. 13. 19:49
 4/5 anonim válasza:
100%
Ha szánsz rá pénzt jobban megéri a Ps5 szerintem. Az újabb játékok lehet hogy jóval drágábbak lesznek, de bőven lesz bennük annyi tartalom, hogy akár 50 órát is ellegyél vele. Ha sokkallod az árakat akkor jó a Ps4 is. Az is egy fasza konzol remek játékokkal.
2020. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tuti hogy megvenném ha lenne rá pénzem.
2021. ápr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!