Melyik a legjobb vezetek nélküli hangszóró?

Figyelt kérdés
Lakótársamnak jbl flip 4 hangszórója van, ami kültéri és beltéri felhasználásra is egyaránt megfelelő hangminőséget biztosított. Kicsit jobban utána olvastam, majd amikor láttam, hogy a flip 5 olcsóbb, mint a flip 4 már nem tudtam hova tenni, mivel a legtöbb teszt azt írta, hogy hasonló talán egy kicsivel jobb a flip 5 hangzása. Nem ragaszkodom egyik márkához sem csak ár-érték arányban szeretnék egy kül és beltéren is egyaránt jó hangzást biztosító vezetek nélküli hangszórót.

2020. jún. 13. 16:35
 1/2 Zzzoli ***** válasza:

Ár/érték arányban a JBL-ek nincsenek a csúcson, de ha a hangjukban nem akarsz csalódni, akkor JBL ben gondolkodj.

Az olcsó kategória igen csalóka, van sok pozitív vélemény, de ha neked olyan a füled, mindjárt kihallod a zavaró hangokat és nem fog tetszeni.

Én például pórul jártam egy Philips Shoqboxal is, pedig az még drágábbra árazott a JBL nél, viszont ocsmányul szól magasabb hangerőn.

A JBL ben nem csalódtunk, többféle is van a családban.

2020. jún. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nálunk a családban van JBL (flip 4, flip 5, Boombox 2) és Sony (SRS-XB12 extra bass vízálló), mindegyikkel elégedettek vagyunk, bár a JBL szerintem nem annyira éri meg ár-érték arányban, a Sony ára teljesen reális.
2020. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!