Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Sony a PS5 megjelenésétől...

Tszitsza kérdése:

A Sony a PS5 megjelenésétől függetlenül PS4-re is még fog kiadni játékokat vagy sem?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol,hogy a Microsoft/Xbox még 2021-ig fog fejleszteni Xbox One-ra,viszont a Ps-ről nem olvastam ilyet.Ha nem,akkor mégérné még így is ps4-et venni?

2020. jún. 17. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két évig lehet lesz átfedés néhány játéknál, illetve valószínű, hogy pl a Fifa még évekig jönni fog rá. De ha nem így lesz, még akkor is megéri PS4-et venni!
2020. jún. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pár játék jönni fog ps4re is, de pl az új pókember ha jól tudom csak ps5re jön
2020. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdemes!
2020. jún. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat! :)
2020. jún. 18. 11:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Exclusive már nem jön rá, legalábbis Sony nem engedi


Megéri, ha az ps4 címeket akarod tolni, de ha úgy vagy vele, hogy kell egy konzol mire vehetsz új játékokat akkor várj a ps5-re

2020. jún. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!