Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mindigtv ingyenes adásaihoz...

Mindigtv ingyenes adásaihoz milyen beltéri egységet vegyek?

Figyelt kérdés
Egy LG 32LJ500U tévéről van szó amit egy Wayteq HD-95RF beltérivel használtunk. A beltéri elromlott és vennék egy másikat.

#beltéri #Midig TV
2020. jún. 22. 21:19
 1/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Ehhez minek kellett box?

Box nélkül is DVB-kompatibilis.

2020. jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tv leírása szerint van benne digitális tuner, meg ci foglalat is. Nem kell hozzá beltéri mindigtvhez.
2020. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Ezt a tévét nemrég vettük, régebben más tévé volt hozzá.

Ma vihar volt, lehet áramingadozás volt és emiatt ment tönkre a beltéri egység.

Én próbáltam direktbe a tévéhez kötni de nem sikerült az automata kereséssel semmit sem találjak.

Lehet, hogy az antenna is tönkre ment?

2020. jún. 22. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak elmozdult a szél miatt, ez gyakori viharok után. Meg kell igazítani, van hogy egy centit mozdítod és tökéletes lesz a vétel. Illetve ellenőrizd, hogy a tévén földi (légi, antenna vagy hasonló) csatornákat hangolj és ne kábelt.
2020. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget. Holnap megpróbálok igazitani az antennán.

Minden választ hasznosnak jelöltem.

2020. jún. 22. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!