Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért csinálja ezt az Xboxomon...

Miért csinálja ezt az Xboxomon a kontroller?

Figyelt kérdés
Xbox One S-em van és azt vettem észre kb egy fél hete hogy folyamatosan felhúzza a “nézést” vagyis pl ha 1-2 másodpercig nem irányítom a nézést akkor elkezd lassan majd egyre gyorsabban felfelé nézni. Remélem érthető... ja és minden játékban ezt csinálja!

2020. júl. 3. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismerős... Ez a kontroller hibája, nem mindegyik ilyen de nekem is volt már jó pár e-módon hibás kontrollerem. Sajnos nem igazán lehet vele mit csinálni, pedig tényleg rohadt idegesítő, hogy tartok egy pózt, várok hogy jöjjön az ellenfél oszt elhúzza a fegyvert a sz.rba. A legcikibb egyébként hogy még néhány ELITE kontrollerben is előfordult ez a hiba... Azéet ez alap hogy egy 60 ezres kontrollerben ne legyen hiba.....
2020. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tehát olyan, mint ha az egyik kart enyhén, folyamatosan nyomnád felfelé, pedig alaphelyzetben van.

Próbáld meg leválasztani a kontrollert, majd újra csatlakoztatni, újra kalibrálni, vagy a franc tudja, miket lehet még.

Ha nem sikerül megoldani, akkor valószínű, hogy be kell szerezni egy másik kontrollert.

2020. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
B4zdmeg
2020. júl. 3. 13:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok. Még annyi hogy egy evvel a hibával küzködő kontrollert aminek már úgyis mindegy szétszereltem, ot megbabráltam, de nem mentem semmire..
2020. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos egy idő után meghal a potméter a joyban, és akkor elmászik a középállása. Ilyenkor ki kell cserélni azt,vagy az egységet. Nemrég cseréltem én is az egyik kontrollerben, ugyanilyen hiba miatt. Lehet hozzá rendelni alkatrészt,

de érdemes olyant venni ahol adnak hozzá csavarhúzót is, ha nincs fúrt torx kulcsod, illetve a Youtube-on van több videó is hogyan kell csinálni.

2020. júl. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
K4pjak be a f4szom megrendeltem a pcm ha kell valakinek az xboxom a kukában keresse
2020. júl. 4. 15:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Előfordul, nekem pár év után csinálta azt az xone kontroller. Amúgy pc hez is szükséged lesz egy kontrollerre. ;)
2020. júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom szoval sz0pjanak le XD
2020. júl. 6. 22:57
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók! Szeretettel látom hogy elvittétek a szemetemből a konzolt, köszönöm használja idegroncs nélkül! Ment a zöld kéz mindenkinek
2020. júl. 6. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!