Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudom össze párosíta...

Anonimkrd kérdése:

Miért nem tudom össze párosítani a két xiaomi airdots fülest?

Figyelt kérdés

Használok kb másfél hete egy airdots fülest. Eddig semmi gond nem volt vele de ma reggeltől nem akar együtt működni. Már próbáltam resetelni legalább hatszor, mindent végig csináltam amit videókban lattam, a használati útmutatóban mindent megcsináltam hogyan kell párosítani de nem működik. A Bluetoothnál csak külön-külön írja hogy airdots-L/R. Külön külön csatlakozik és szépen szól de egyben nem. Próbáltam note 5-el és most note9el is de ugyanaz.

Valami ötlet? Vagy vigyem vissza?



2020. júl. 3. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Pocsék minőségű egy valamik ezek sajnos.

Tapasztalat, már a második Airdots Pro van nálam fél év alatt, de legszívesebben a falhoz vágnám.

Nem csatlakozik a telefonhoz, csinálta azt is ami neked a panaszod jelenleg.


Ha teheted én azt mondom cseréltesd ki valami másfajtára.


A legtöbb felhasználónál előjön mindenféle probléma előbb utóbb.


Nem vagyok Xiaomi gyűlölő, jelenleg is egy Mi9-et használok (imádom), de vezeték nélküli fülhallgatót azt nem tudnak csinálni.

2020. júl. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!