Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom csatlakoztatni...

Hogyan tudom csatlakoztatni ezt a mélyládát a számítógéphez?

Figyelt kérdés

Mélyláda: [link]


Csak egy átalakító kell hozzá ugye? Csak mert az erősító ezekbe alapból be van építve.

Második kérdésem az lenne hogy egy ilyen mélyláda rendesen szól is vagy csak mélyet ad ki?



2020. júl. 3. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak be kell adni neki a megfelelő jelet.


"rendesen szól is vagy csak mélyet ad ki" Ezt nem egészen értem. Egy mélyláda mélyhangon szól, mi volna a trükk?

2020. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Sztereó RCA-bemenete van, ahol a két oldal jelét közösíti és levágja a magas tartományt, így hajtja meg a hangszórót.

Két Y-kábellel megoldható például. Másik ág a sztereó erősítőre menne. PC-kimenet 2.0.

Lehetne még egy alkalmazási módja, amikor a hangkártyát 2.1 azaz háromcsatornás módra állítod, de akkor a használt programnak kell biztosítania a 2.1 jelet.

Pl. a PotPlayer / KMPLayer is tud ilyet, hogy 2.1 kimenetre kever, ha úgy állítom be.

De jelen esetben ezt nem fontos erőltetni, megfelel a másik mód is.

2020. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
Persze, az magától értetődő, hogy 5.1 kimenetere is köthetnéd.
2020. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
Vagyis kimenetre, abból is a mélycsatornára.
2020. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fa_ember16 ***** válasza:
"Rendsesn szól is vagy csak mélyet ad ki?" Ha nem csak mély hangot akarsz akkor jobb egy sztereo,vagy ha van elég hejed akkor hifi(lehet hogy egy hifi autöba hülyeség). De egy mélyláda magától csak mélyhangot ad ki
2020. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!