Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok segíteni TV választás...

Tudnátok segíteni TV választásban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tvt szeretnék vásárolni, de az általános specifikációkon kívül nem értek hozzá.

Az biztos, hogy Smart tvt szeretnék, kb 50”-es méretűt, 4k felbontással. A keret rá max 150 ezer forint. Tudnátok párat ajánlani? Sima tvzésre (adásokat is és előre letöltött filmeket is néznék rajta pendriveon), Netflixezésre és talán játékra használnám, de ez utóbbi majd a Ps5től függ. Elsősorban az ismertebb márkák közül választanék, de nem zárkózok el a kisebb cégek termékeitől sem. Köszi a segítséget :)



2020. júl. 5. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig én is eljutottam, de pontosan azok a tulajdonságok vannak megadva, amiket a mezei felhasználók is megértenek. Egy kicsit jobban szerettem volna beleásni magam, gondoltam itt hátha tudnak segíteni.
2020. júl. 5. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb körítés csak bullshit, nincs jelentősége. Leírtad mit szeretnèl, válassz egy lg-t vagy samsungot, a smart funkciók általában szarok, de van akinek bejön.
2020. júl. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen funkciók kellenek? Ami kell, olyat válassz. Ha megadnak mindenféle olyan tulajdonságot, amiről nem tudod micsoda, akkor arra nagy valószínűséggel nincs szükséged.

Ha mindenképpen tudni szeretnéd mik azok a nagyon menőn hangzó rövidítések, amikről az emberek nagyrésze (mint pl. én) nem tudja, hogy micsoda, akkor az árukeresős termékleírásban ott vannak a kérdőjelek, amikre rámenve leírja, hogy mit jelent.

Szerintem is felesleges egyébként a smart funkció, de ha úgy gondolod, hogy neked kell, akkor válassz olyat.

2020. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!