Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Aktív zajszűrős fejhallgató...

Aktív zajszűrős fejhallgató alternatívák?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni alternatív zajszűrős fejhallgatót (a sok zavaró külső zaj miatt), de a Sony WH-1000XM3-on kívül nincs nagyon tapasztalatom. Apám vett egyet még karácsonyra magának és ki tudtam próbálni, nagyon jól szűr és jó a hangzása is, viszont sokallom kicsit érte azt a 100 ezer körüli összeget.


Más oldalakon olcsóbb alternatívának a JBL Tune 750BT-t ajánlották, de az meg nekem gyanúsan olcsó. Van valakinek ezzel a konkrét fajátval bárminemű tapasztalata, megéri megvenni? Vagy esetleg tudnátok másik aktív zajszűrős fülest ajánlani?



2020. júl. 6. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Megrendeled, kipróbálod, lesz tapasztalatod.
2020. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 acelsziv ***** válasza:
Én anno vettem egy Bluedio T4s -t. Nekem jól bevàlt. Nagyon szépen szól, jól szűr és egy töltéssel egy hétig elvan.
2020. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1: Pont azt szeretném elkerülni, hogy feleslegesen rendeljek meg valamit, ami aztán nem jó.


2: Köszönöm, utánanézek.

2020. júl. 6. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:
az aktív zajszűrés rohadtul összetett és nagyon precíz dolog, szóval gondolom jól meg kell fizetni, hogy rendesen működjön. nem tudok konkrét típusokat ajánlani, de ez erősen olyan dolog, hogy olcsó húsnak híg a leve..
2020. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4: Igen, sajnos én is erre számítok. Ezért is van a kérdés.
2020. júl. 7. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Na lett valami tapasztalat?
2021. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lett. Vettem egy Samsung Galaxy Buds fülhallgatót és hatalmas csalódás a fejhallgatóhoz képest. Úgyhogy tervben van, hogy a zsebembe fogok nyúlni és veszek egy normális fejhallgatót, ami valóban jól szűri a zajt.
2022. júl. 3. 11:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!