Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdv Az a kérdésem! Van egy...

Janika67 kérdése:

Üdv Az a kérdésem! Van egy 4k uhd smart ledtévém egy lg házimozi és egy upc direct set top box. Nem tudom össze kötni a három készüléket hogy a upc csatornák hangját is a házimozin keresztül haljam. Hogy legyen az összekötés?

Figyelt kérdés

a házimozit össze kötöm a tévével ugy müködik!

Ha a set top boxal kötöm össze a házimozit akkor semmi, se kép se hang.



2020. júl. 8. 13:01
 1/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"a házimozit össze kötöm a tévével ugy müködik!"

Mi működik, milyen kábelen keresztül?

De most szólok, hogy baromira utálom a felkiáltójelek indokolatlan alkalmazását.

Ne kiabálj!

Ez egy felszólító mondat volt, tehát itt jogos a felkiáltójel.

Egyébként ne ordibálj!

Ez is felszólító.

2020. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Chatben az a kiabálás ha valaki full nagybetüvel írt .😉

Egyébként a kérdéssel kapcsolatban nemigazán értem minek külön-külön összekötni a TV-t meg a boxot az erősítővel? Nálam legalabbis csak a TV van rádugva optikaival és a TV hangerejétől függetlenül szól az erősítő.

2020. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Semmi gond, megdumáltad a magyar helysírás szabályait, amire baromira érzékeny vagyok, miután én még könyveken nőttem fel.

Ezzel aztán végleg felcseszted az agyam, majd segít más.

2020. júl. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Vagyis helyesírás, mert már nem látok az idegtől.
2020. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szervizmérnök úr.

Köszönöm a helyesirási meglátásod.

A továbbiakban jóbban odafigyelek!

2020. júl. 8. 18:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Az optikai kábel megoldás lenne, viszont a házimozi rendszerem nem rendelkezik evvel a lehetöséggel.
2020. júl. 8. 18:14
 7/8 Mr.Q77 ***** válasza:

HDMI kábel használj mind a TV, mind a Set top box ból és kösd az erősítő megfelelő bementi port jára.


Bár lehet pont nincsen ilyen port a LG féle "házimozi erősítőn", mert akkor gondolom már megtaláltad volna.


Nem ismerem LG képességeit de el tudom képzelni hogy ezek a belépő szint alatti minden az egyben megoldások nincsenek felkészítve több jell befogadására/ kezelésére.


De ha már 2 HDMI bemeneted van akkor nagy baj nem lehet :)

2020. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen a hdmi-vel probálkoztam, és nem müködött. Viszont megoldodott kicsitt figyelmetlen voltam, egy lenyiló kiss müanyaglap alatt rejtözködik az optikai csatlakozó igy már rendben van minden.
2020. júl. 17. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!