Eladó Pokémon Platinum?

Figyelt kérdés
Lehetőleg angol nyelvűt keresek. Sajnos ez a játék kimaradt az életemből, pedig mindig ki szerettem volna próbálni, de ma már kb. sehol nem találom.

2020. júl. 11. 04:06
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Csak Nintendo DS konzolra lett kiadva.
2020. júl. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Facebook csoportban érdeklődj, vagy online piacokon.


Én White 2-t vettem netről, asszem Ebay-ről

2020. júl. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem szép dolog ezt mondani, de mivel már nem kapható termékekről van szó... ha rákeresel, hogy "pokemon platinum rom", és letöltesz egy Nintendo DS emulátort, már játszhatod is. Sajnos eredetiben már tényleg nehéz megszerezni. Nézelődhetsz ebayen, néha szokott lenni egy-egy példány.
2020. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Krisipoke ***** válasza:
100%
Ha Platinumot nem találnál, lehet, hogy érdemes megpróbálni egy Diamondot vagy Pearlt szerezni. A Platinum gyakorlatilag ezeknek a felturbózott verziója minimális plusz tartalommal és kisebb változtatásokkal. Igazából úgy is vehető, hogy a Platinum tartalmának 95%-a megtalálható a Diamond/Pearlben is.
2020. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elkezdték kiadni a régi játékokat 3DS-re, kódként.


Nekem így lett meg a Diamond :)


Van rá remény, hogy hamarosan a Platinum is át lesz dolgozva.

2020. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Krisipoke ***** válasza:
100%

Utolsó: szerintem te a Crystalra gondolsz, az teljesen más. Az a második generációhoz tartozik, és eredetileg Game Boy Color-ra jött ki, a Diamond/Pearl/Platinum pedig már a negyedik generációt képezik, és a kettővel későbbi gépre, a Nintendo DS-re voltak eredetileg.


Nem elég, hogy a Crystal (és a Gold/Silver, illetve a Red, Blue, és Yellow) Game Boyra és Game Boy Colorra voltak, aminek a játékaiból előtte is rengeteg volt elérhető 3DS-re, Nintendo DS játékokat pedig sosem lehetett rá letölteni, de sajnos a 3DS-t már nem is igazán támogatják. Nagyon kevés esély van rá sajnos, hogy bármit is ki fog még adni a Nintendo a gépre.

2020. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Diamond/Pearl megvannak, egyedül a Platinum volt az örök kimaradás. Nyilván annyira nem más, mint a DP, de jó lett volna kijátszani így eredetibe. :) Így már azt hiszem, hogy a ROM megoldás marad.

Egyébként kérdezősködtem csoportokban korábban, de sajnos nem reagált senki. Ez van. :D azért köszönöm mindenkinek

2020. júl. 13. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!